Na redu završni turnir juniorki za najviša postolja u Hrvatskoj

Na redu završni turnir juniorki za najviša postolja u Hrvatskoj

Skupina A:

  • Šibenik, Šibenik (prvoplasirana ekipa Juga)
  • FSV, Rijeka (prvoplasirana ekipa Zapada)
  • Podravac Gigant, Virje (prvoplasirana ekipa Sjevera)
  • Zagreb, Zagreb (drugoplasirana ekipa Centra)

Skupina B:

  • Trešnjevka 2009, Zagreb (prvoplasirana ekipa Centra)
  • Brod na Savi, S.Brod (prvoplasirana ekipa Istoka)
  • Medveščak, Zagreb (trećeplasirana ekipa Centra)
  • Zadar, Zadar (drugoplasirana ekipa Juga)

Ovo su skupine završnog turnira prvenstva Hrvatske za juniorke koje će se od 23. do 26. svibnja igrati na tri lokacije – Zagrebačkom velesajmu, Sutinskim Vrelima i Dubravi. Organizacija je dodijeljena Košarkaškom savezu Zagreba u suorganizaciji sa  klubom Trešnjevka 2009 koja u ovom naraštaju  brani naslov.

RASPORED UTAKMICA SKUPINE A:

  • 1. kolo, četvrtak, 23. svibnja 2019.
  • Zagreb – Podravac Gigant (SD Sutinska vrela, početak u 14 sati)
  • FSV -Šibenik (Zagrebački velesajam, paviljon 25, početak u 18 sati)
  • 2. kolo, petak, 24. svibnja 2019.  (SD Sutinska vrela)
  • Zagreb – Šibenik (SD Sutinska vrela, početak u 9 sati)
  • FSV – Podravac Gigant (SD Sutinska vrela, početak u 11 sati)
  • 3. kolo, petak, 24. svibnja 2019.  (SD Dubrava)
  • Zagreb – FSV (SD Dubrava, početak u 15.30 sati)
  • Šibenik – Podravac Gigant (SD Dubrava, početak u 17 sati)

RASPORED UTAKMICA SKUPINE B:

  • 1. kolo, četvrtak, 23. svibnja 2019.
  • Trešnjevka 2009 – Brod na Savi (SD Sutinska vrela, početak u 12 sati)
  • Medveščak – Zadar (Zagrebački velesajam, paviljon 25, početak u 16 sati)
  • 2. kolo, petak, 24. svibnja 2019. 
  • Medveščak – Brod na Savi (Zagrebački velesajam, paviljon 25, početak u 9 sati)
  • Trešnjevka 2009 – Zadar (Zagrebački velesajam, paviljon 25, početak u 11 sati)
  • 3. kolo, petak, 24. svibnja 2019. 
  • Trešnjevka 2009 – Medveščak (Zagrebački velesajam, paviljon 25, početak u 15 sati)
  • Brod na Savi – Zadar (Zagrebački velesajam, paviljon 25, početak u 17 sati)

POLUFINALE: Subota, 25. svibnja 2019. (SD Sutinska vrela)

  • PAR 1: Pobjednik skupine A – Drugoplasirani skupine B (početak u 12.30 sati)
  • PAR 2: Drugoplasirani skupine A – Pobjednik skupine B (početak u 14.30 sati)

FINALE: Nedjelja, 26. svibnja 2019.  (SD Sutinska vrela)

  • Utakmica za 3. mjesto – Poraženi PAR 1 – PAR 2 (početak u 12.30 sati)
  • Utakmica za 1. mjesto – Pobjednik PAR 1 – PAR 2 (početak u 14.45 sati)

Foto: Naslov juniorskih prvakinja Hrvatske brane juniorke Trešnjevke 2009/KSKKŽ