Luca Ivanković neprikosnovena

Luca Ivanković neprikosnovena

Prošlog vikenda Luca Ivanković bila je naš “numero uno”. U gostujućoj pobjedi postigla je double-double ućinak (17 koševa i 18 skokova) i 37 valorizacijskih poena. Po 19 poena korisnosti ostvarile su Ivana Dojkić i Ana-Marija Begić. Evo pregleda:

ŠPANJOLSKA (7. kolo)

  • Embutidos Pajariel Bembibre PDM – CDB Clarinos 55:61
  • Inja Butina (Embutidos Pajariel Bembbibre PDM) – 09:30 min. (1 as, val.0) – 0 koševa (3P 0-1)
  • Iva Brkić (CDB Clarinos) – 18:08 min. (2 sk, 1 as, 2 il, val.5) – 9 koševa (2P 2-2, 3P 1-6, SB 2-3)
  • Campus Promete – Ensino 55:60
  • Carmen Miloglav (Campus Promete) -28:14 min. (4 sk, 3 as, 2 il, val.2) – 0 koševa (2P 0-1, 3P 0-4)

ČEŠKA (8. kolo i unaprijed odigrana utakmica 10. kola)

  • 8. kolo
  • Sokol HK – Slovanka MB 69:55
  • Josipa Bura (Sokol HK) – 13:34 min. (4 sk, 1 ol, 1 il, val.4) – 2 koša (2P 1-3)
  • USK Prag – BLK Slavia Prag 116:61
  • Marija Režan (USK Prag) – 21:15 min. (5 sk, 1 as, 1 blk, 4 il, val.4) – 6 koševa (2P 3-8)
  • Unaprijed odigrana utakmica 10. kola
  • Sokol HK – BK Žabiny Brno 80:76
  • Josipa Bura (Sokol HK) – 02:40 min. (2 sk, 1 ol, val.1) – 0 koševa (2P 0-1)

BELGIJA (8. kolo)

  • Liege Panthers – Mechelen Kangoeroes 71:69
  • Tea Milardović  (Mechelen Kangoeroes) – nije igrala.

SLOVAČKA (6. kolo)

  • Dubček Bratislava – Piešťanské Čajky 41:68
  • Matea Tadić (Piešťanské Čajky) – 23:43 min. (3 sk, 4 as. 5 il, val.2) – 4 koša (2P 2-3, 3P 0-3)

SLOVENIJA (7. kolo)

  • ŽKK Domžale – ŽKK Cinkarna Celje 47:98
  • Marta Ostojić (ŽKK Cinkarna Celje) – 25:41 min. (10 sk, 3 as, 1 blk, 2 ol, 5 il, val. 13) – 9 koševa (2P 3-9, 3P 1-2)

POLJSKA (6. kolo)

  • Energa Torun – Enea AZS Poznan 79:83
  • Nina Dedić (Energa Torun) – 17:34 min. (5 sk, 2 as,2 il, 1 ol, val.6) – 5 koševa (2P 1-5, SB 3-4)
  • Lea Miletić (Enea AZS Poznan) – 21:11 min. (6 sk, 4 as, 1 blk, 2 ol, 1 il, val.16) – 8 koševa (2P 4-7, SB 0-1)

MAĐARSKA (7. kolo)

  • KSC Szekszard – TFSE- MTK 81:79
  • Ivana Dojkić (KSC Szekszard) – 27:54 min. (3 sk, 5 as, 3 ol, 2 il, val.19) – 19 koševa (2P 6-9, 3P 1-4, SB 4-6)

RUMUNJSKA  (Grupa East 6. kolo)

  • Phoenix Constanta – CS Municipal Targoviste 55:76
  • Katarina Matijević (Phoenix Constanta) – 27:44 min. (8 sk, 5 as, 1 ol, 3 il, 1 blk, val.7) – 0 koševa (2P 0-4)

TURSKA (4. kolo)

  • Adana Basketbol – Bellona Kayseri Basketbol 80:96
  • Luca Ivanković (Bellona Kayseri Basketbol) – 32:29 min. (18 sk, 5 as, 1 ol, 2 il, 2 blk, val.36) – 17 koševa (2P 7-11, 3P 0-1, SB 3-3)
  • Klaudia Periša (Bellona Kayseri Basketbol) – 16:44 min. (3 sk, 2 as, 1 ol, 3 il, val.10) – 7 koševa (2P 3-4, SB 1-2)
  • Elazig Basketbol Ive Slonjšak slobodan je ovo kolo.

ŠVICARSKA (1/8 finala Kupa)

  • BC Winterthur – Genève Elite Basket 86:61
  • Iva Bošnjak (BC Winterthur) – 33 min. (2 sk, 2 as, 2 ol, 1 il, 1 blk, val.6) – 16 koševa (2P 5-6, 3P 2-12, SB 0-4)

NJEMAČKA (7. kolo)

  • BC Marburg – Rutronik Stars Keltern 85:88
  • Andrijana Cvitković (Rutronik Stars Keltern) – 22:48 min. (8 sk, 3 il, val.) – 10 koševa (2P 5-8, SB 0-1)
  • TSV 1880 Wasserburg – Flippo Baskets BG 74 76:60
  • Ivana Blažević (Flippo Baskets BG 74)- 28:29 min. (6 sk, 2 as, 2 ol, 2 il, val.7)- 6 koševa (2P 1-6,3P 0-2, SB 4-4)

ITALIJA (5. kolo)

  • Costa Masnaga – PF Broni 73:67
  • Nina Premasunac (PF Broni)- 27:11 min. (9 sk, 1 as, 2 il, val.15)- 11 koševa (2P 4-5, 3P 0-1, SB 3-4)
  • Ivana Tikvić (PF Broni)- nije igrala.
  • Allianz Geas Sesto San Giovanni – Virtus Segafredo Bologna 103:66
  • Ana-Marija Begić (Virtus Segafredo Bologna) – 24:43 min. (7 sk, 1 as, 1 ol, 2 il, val.19) – 14 koševa (2P 5-8, 3P 0-1, SB 4-8)

ŠVEDSKA 

  • A3 Basket Umea – Telge Basket 66:70
  • Jelena  Ivezić (A3 Basket Umea) – 16:16 min. (1 sk, 1 il, val.3) – 6 koševa (2P 3-6)

Krešimir Dabić

Foto: Luca Ivanković zaradila je najvišu valorizaciju /fiba.basketball.com