Druga ženska liga Centar i Istok: Gradski derbi Brodu na Savi

Druga ženska liga Centar i Istok: Gradski derbi Brodu na Savi

Donosimo pregled utakmica 5. kola Druge ženske lice Istok i Centar. Gradski derbi u Slavonskom Brodu pripao je ekipi Dražena Rimarčuka, Mursa VROS na gostovanju u Virju Podravcu je zabila stotku, a u skupini Centar pobjede su ostvarile ekipe Orke, Folke Borovje u gostima u Petrinji i varaždinski Vindi.

Druga liga skupina ISTOK – 5. kolo

Brod na Savi – Brod 77:49 (13:12, 17:10, 23:17, 24:10)

  • Brod na Savi: K. Rimarčuk 4, E.Poljac CAP. 31, M. Fastić Pajk 6, S.G.Bertolović 0, M. Kavka 9, A. Ilakovac 8, N. Bertolović -, N. Kurdija 19, L. Šebalj 0, N.Matanović -, P. Šakota -. Trener: Dražen Rimarčuk
  • Brod: Ž.Sokolović 2, K. Majstorić CAP. 6, N.Novak 4, A.K. Babić 8, R.Sudar 17, A.Aračić 0, A Stanković 0, N. Vlk -, E. Mahnik – , K.Županić 4, A.M. Grlić -, A.Glomaznić 6. Trener: Kristina Pehar

Podravac – Mursa VROS 59:106 (6:29, 17:20, 15:34, 21:23)

  • Podravac: Krstanović A. 4, Popović L. -, Popović T. -, Bušić D. 2, Halusek M. 4, Krstanović K. 12, Zbodulja L. -, Jakupec L. 7, Šoš I. -, Vincek S. 10, Cik E.(cap) 20 (2×3). Trener: Damir Betlehem
  • Mursa VROS: Fenrih L. 2, Kujundžić M. 20 (1×3), Lovas A. 4, Šimunić P. 17 (3×3), Šarlija K. (cap) 15 (2×3), Zvocak H. 8, Podunavac A. 0, Rimac M. 12, Vuksanić L. 9, Penić J. 6, Balić D. 2. Trener: Goran Gunjević

Raspored utakmica 6. kola:

  • slobodna je ekipa Broda
  • Slavonski Brod: Brod na Savi – Mursa VROS (29. studenog, SD Vijuš, početak u 17.45 sati)
  • Virje: Podravac – Koprivnica (30. prosinca, ŠSD Virje, početak u 16 sati)

Druga liga skupina CENTAR – 5. kolo

Vindi – Radost 81:62 (17:13, 24:27, 15:12, 25:10)

  • Vindi: P. Božović 0, Pe. Žanić 9, N. Premuž 10, K. Francišković 0, S. Kudelnjak (cap) 0, Z.Dukić 0, M. Barušić 12, L. Brezovec 17, I. Krznar 0, J. Karabegović 0, L. Kauzler 16, Pa. Žanić 17. Trener: Dvoršćak Petreković M.
  • Radost: Zdolec S. 14, Hlebec I. 16, Marodi A. 0, Petrović J. 2, Novak V. 0, Valkaj N. 0, Rušnjak A. 5, Goričanec – Dokleja N. 0, Terek V. (cap) 8, Mađar L. 17, Talan P. 0, Trener: M. Terek

Orka – Jabuka 54:50 (12:9, 12:14, 21:11, 9:16)

  • Orka: I.Mamić 5, A.Antolić, A.Dujmović 8, M.Ercegovac 3, P.Ivković 2, E.Raguž, N.Mateković 16, I.Jezidžić, L.Sondi 2, I.Pavić (cap.) 18, M.Sladoja. Trener: Kristijan Belošević.
  • Jabuka: K.Lutz 2, T.Šegota 4, M.Šimunović, T.Malenica 11, S.Capan, I.Dobrić (cap.) 8, S,Kkonjević, M.Begić, I.Katić 4, S.Galušić 21. Trener: Damir Hulina.

Lovrekice – Folka Borovje 48:76 (5:22, 20:15, 11:19, 12:20)

  • Lovrekice: Sekulić 12, Sulić, Karaula 7, Tokić 7, Šimić 7, Ćubić, Grgić, Brandić 1, Križić 14, Lukačević, Jerković T., Jerković A.
  • Folka Borovje: Suknaić 4, Vujić, Sunjog, Šijaković 9, Barić Cvenk 7, Stilinović 8, Milošević 24, Avdić 4, Galunić 18, Kelava 2.

Raspored utakmica 6. kola:

  • Čakovec: Radost – Folka Borovje (30. studenog, II OŠ, početak u 16.30 sati)
  • Zaprešić: Lovrekice – Jabuka (1. prosinca, SD Inter, početak u 19 sati)
  • Zagreb Sesvete: Orka – Vindi (30. studenog, SŠ Jelkovec, početak u 17.30 sati)

Foto: Detalj su utakmice Podravac – Mursa VROS/ (žk)