Rezultati Druge ženske lige A i B skupine

Rezultati Druge ženske lige A i B skupine

Skupina A

Koprivnica – Folka Borovje 38:86 (4:20, 13:17, 8:23, 13:26)

  • Koprivnica: Vrban 1, Križan 6, Šerbetar 6, Žauhar-Henezi 6, Vukmanović -, Čavljak 3, Kapetanić 4, Kovačić 4, Delimar 4, Hegedušić 2, Zlatar -, Granželić 2
  • Folka Borovje: Avdić 6 , Dumančić 7, Bagarić 3, Hitrec 5, Milošević 8, Rabić 4, Graonić 16, Posavec 4, Bauer 16, Šarić 10, Stilinović 7.

Croatia 2006 - Mursa 47:65 (5:25, 9:19, 18:13, 15:8)

  • Croatia 2006: Mešin -, Brkljača -, Jakin 5, Deidda -, Pavičić -, Kožuljević 7, Divčić 12, Livajušić -, Leovac 4, Brtan -, Salopek 19, Bošnjak –.
  • Mursa: Pfeifer 14, Šola 4, Blaževac 8, Hirjan 5, Mihaljević 5, Šarlija 9, Štrk 5, Grbeša 10, Obradović 5, Vuksanić -, Zvocak -.

Jabuka Zaprešić – Zagreb 37:89 (5:22, 12:17, 13:23, 7:27)

  • Jabuka Zaprešić: Galušić 17, Babić -, Vukolić -, Klepac -, Capan 1, Malenica 2, Krkač-Tucibat -, Dobrić (cap) 12, Dujmović 1, Katić 4.
  • Zagreb: Grizelj 2, Tićac 10, Štirjan 9, Jerković 6, Nikšić 11, Čić 4, Rezo 19, Lešnjak 4, Jurić 9, Bilić-Pavlinović -, Soldo 3, Škara 12.

Trešnjevka 2009 II – Brod 96:36 (12-07; 18-15; 11-11; 08-12)

  • Trešnjevka 2009 II: Turkalj 21, Sorić 13, Bilić 12, Šijaković 4, Žaja 4, Konjević 1, Hadžihusejnović 20, Laljek 6, Šimić 10, Perić 5
  • Brod: Jerković 22, Aračić -, Vlk -, Babić 8, Sudar 2, Nikolić -, Smolić -, Šakota 2, Mahnik -, Stankovič -, Sokolović 2

Na ljestvici nakon 5. kola u A skupini Druge ženske lige vode Trešnjevka 2009 II i Zagreb s maksimalnim učinkom. U pet kola – pet pobjeda, a lista 10 najboljih strijelaca ove skupine nakon 5. kola je:

  • 73 košaKatarina Majstorić (Brod) 73
  • 72 košaBlaženka Rezo (Zagreb) 72
  • 69 koševaBarbara Turkalj (Trešnjevka 2009 II)  69
  • 66 koševaTonia Bilić (Trešnjevka 2009 II) 66,  Iva Dobrić (Jabuka Zaprešić)  66 i  Anita Jerković (Brod) 66
  • 57 koševaPetra Jurič (Trešnjevka 2009 II) 57
  • 54 košaEmina Hadžihusejnović (Trešnjevka 2009 II) 54
  • 51 košAnja Škara (Zagreb)  51
  • 50 koševaDana Šarić (Folka Borovje) 50

Skupina B

Vodice – Gospić 82:41 (15:16, 19:7, 25:23, 23:10)

  • Vodice: Skorić 8, Mijat 2, Jozić, Tabula 14, Ivešić, Obratov 21, Ivas 3, Troskot, Mihić 17, Skočić 17.
  • Gospić: Strilić, Prpić, Devčić 11, Rendulić 2, Ojurović, Čačić 3, Mataija, Došen 10, Brkljačić, N.Mataija 4, Romac 2, Jamičić 5, Rosandić 4.

Gospić – Salona 51:95 (10:21,20:26,9:32,12:16

  • Gospić: Prpić 1, Rendulić 15, Stilinović 3, Ojurović-Čačić 7, Mataija 2,Došen 7, Brkljačić, N.Mataija 2, Zeba 10, Jamičić 4, Rosandić.
  • Salona: Šafradin 2, Lauš, Fredotović 17, Jakšić 34, Krolo, Čoko 12, Prkić 18, Katić 2, Mamić 6, Tokalić 4, Plazibat, Rako.

FSV – Otočac 67:40 (18:10, 23:11, 19:6, 7:13)

  • FSV: Romih 10, Mrvić 4, Krakić 7, Tomljenović, Leoni 5, Mršić 16, Grbčić 6, Krivokuća, Tuftan 4, Tomić 12, Lazarić 2, Grković 1.
  • Otočac: Bižanović, Prpić 8, Paripović Delač 3, Krpan Delač , K. Kostelac, M. Kostelac,. Borić 4, Lelas, Benković 17, Pleša 6.

Na ljestvici B skupine Druge ženske lige vodi Salona sa 5 pobjeda i 1 porazom. Drugoplasirana ekipa je riječki FSV bez poraza u pet odigranih utakmica.