Mazić izborila EuroLigu, Slonjšak ne

Mirna Mazić će sa svojim Olympiacosom igrati EuroLigu dok Iva Slonjšak neće sa svojim turskim klubom Cukurova Basketbol. Naime, Olympiacos je u dvije kvalifikacijske utakmice bio bolji od Wisle Krakov za samo jedan koš (110:109). Utakmica u Ateni završila je neodlučeno 63:63, a u uzvratnoj utakmici pobijedio je Olympiacos u Krakowu 47:46. U prvoj utakmici Mazić je igrala u najboljoj postavi grčkih prvakinja 23.08 minuta i postigla 5 koševa i 6 skokova. Olympiacos Mirne Mazić EuroLigu će igrati u skupini B u kojoj su još: Perfumerias Avenida (Španjolska), Dynamo Kursk (Rusija), Carlolo Basket (Francuska), Sopron Basket (Mađarska), TTT Riga (Latvija), Fenerbahce (Turska) i Hatay (Turska). EuroLiga ima dvije skupine sa po osam klubova.

Klub Ive Slonjšak Cukurova Basketbol prvu kvalifikacijsku utakmicu izgubio je u Mersinu 58:60, a i drugu u gostima kod ruske Nadezhde sa dva koša razlike (76:74). S ukupnim rezultatom 136:132 EuroLigu će igrati Nadezhda. U prvoj utakmici igranoj u Mersinu Slonjšak je igrala 15,29 minuta i postigla 2 koša, 3 skoka i jednu asistenciju, dok je u drugoj igrala 5.33 minuta i za to vrijeme imala jedan skok.